Energia odnawialna

Zainwestuj w siebie i środowisko. Panele słoneczne, ogrzewanie promieniowe oraz inne źródła energii, które oferujemy to droga do lepszego, bardziej ekonomicznego i ekologicznego życia. Przejrzyj naszą ofertę i zdecyduj się już dzisiaj! Oferujemy pełen zakres usług, od doradztwa, przez zakup i instalację nowoczesnych paneli fotowoltaicznych.

O firmie El-Tim

Firma EL-TIM to firma świadcząca usługi elektryczne. Dzięki doświadczeniu zebranemu przez lata, nasza firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, mając już na swoim koncie wielu zadowolonych klientów.

Usługi elektryczne dotychczas prowadziliśmy głównie na terenie Chojnic i najbliższych okolic. Dzięki rozszerzeniu naszej działalności o montaż paneli fotowoltaicznych, świadczymy usługi montażu i sprzedaży paneli słonecznych na terenie całej Polski.

Jako doświadczeni elektrycy duży nacisk kładziemy przede wszystkim na wysoką jakość wykonywanej przez nas pracy, wiedząc, że zależy od tego bezpieczeństwo naszych klientów. Tuż obok jakości liczy się dla nas również terminowość – zawsze dotrzymujemy ustalonego harmonogramu, ponieważ rozumiemy, że opóźnienia często łączą się z kosztami. Ważne dla nas również są fachowość, niezawodność i zaufanie, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań by spełnić wszystkie wymagania naszych klientów, traktując każde zamówienie indywidualnie.

Możemy z dumą pochwalić się szerokim gronem osób, które po skorzystaniu z naszych usług chętnie powracały do nas, bądź polecały nas znajomym czy rodzinie. Jest to dla nas najlepszy wyraz docenienia przez klientów i duża motywacja do dalszego świadczenia usług na równie wysokim poziomie.

Nasze certyfikaty


Sklep internetowy

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz szeroką ofertę paneli słonecznych najwyższej jakości.

Kontakt